/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | رفع سیاهی زیر چشم از طریق مزوتراپی | هزینه مزوتراپی زیر چشم |مزوتراپی گودی زیر چشم
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

رفع سیاهی زیر چشم از طریق مزوتراپی

14 آگوست رفع سیاهی زیر چشم از طریق مزوتراپی

رفع سیاهی زیر چشم از طریق مزوتراپی

یکی از مشکلاتی که امکان دارد در ظاهر یک فرد تاثیر گذار باشد سیاهی زیر چشم می باشد.که این سیاهی امکان دارد به صورت آلرژی و یا ژنتیک در هر فرد باشد.افرادی که زیر چشم آنها تیره است و علت آن ژنتیکی است بهتر است بدانند داروهای موضعی در بهبود سیاهی تاثیر چندانی ندارد ولی می تواند تاحدی از درجه تیرگی کاسته شود و کمی تاثیر گذار باشد در صورتی که سیاهی چشم  اگر ژنتیکی نباشد باید عوامل دیگری را بررسی کرد که می تواند به تیروئید ، کم خونی ، کم خوابی ، خستگی ، فقر آهن رابطه مستقیم داشته باشند این ها عواملی هستند که این بیماری را تشدید می کنند. در کلینیک زیبایی غرب تهران  با استفاده از روش های جدید سیهای زیر چشم را می توان از بین برد.

مزوتراپی در رفع سیاهی زیرچشم

روش مزوتراپی : یک روش نوین برای درمان سیاهی زیر چشم با بهره گیری از جدید ترین داروها که بسیار تاثیر گذار می باشد.امروزه در بسیاری از لوسیون های زیر چشم  بسیاری از ویتامین ها ی K ،C ،رتینول و… استفاده می شوند و بیشتر افراد برای زیر چشم از این کرم ها استفاده می کنند در واقع این کرم ها و یا لوسیون ها امتحان خود را پس دادند بهترین روش  برای بهبود  سیاهی زیر چشم استفاده از مزوتراپی می باشد. در این روش تزریق به زیر پوست صورت می گیرد.

علل سیاهی زیر چشم

سیاهی زیر چشم ممکن است اکتسابی باشد به هرحال تاثیر در چهره افراد می گذارد و باعث می شود چهره فرد خسته و یا رنجور دیده شود که با بالا رفتن سن و یا بی خوابی شدید می شود ،علت دیگری که باعث ایجاد سیاهی در زیر چشم می شود تماس با نورآفتاب است .

سایر روش های رفع سیاهی زیر چشم

تزریق چربی از جمله راه های دیگری به حساب می آید که باعث می شود گودی زیر چشم پر شود و تیرگی برطرف شود. بهتر است بدانید که ماندگاری چربی بسیار مناسب و حتی دائمی است .استفاده از لیزر فرکشنال هم از دیگر راهکارها برای درمان این بیماری می باشد که باعث جوانسازی پوست شده و به بهبود کمک می کند.

روش های پیشگیری از سیاهی زیر چشم

بهترین روش برای جلوگیری از سیاهی اطراف چشم و یا زیرچشم استفاده از کرم های به صورت روزانه  مانند ضدآفتاب ها ، مرطوب کننده ها ، ویتامین ها از جمله K  ، تغذیه مناسب ، و خواب مناسب می باشد.

بعضی مواقع شما در صورتی که از کرم ها و یا لوسیون استفاده کنید در مقابل یک سری از مسائل محیطی ویا استرس ها و یا خستگی خاصیت خود را تا حدودی از دست می دهد به همین علت افراد با افزایش سن بیشتر دچار این بیماری می شوند و بهتر است برای رفع آن به پزشک مراجعه کنید.

 

 

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید