/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | هزینه کاشت ابرو | هزینه کاشت ابروی طبیعی
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

هزینه کاشت ابرو

09 آگوست هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابروی طبیعی ، جزو جراحی های زیبایی به حساب می آید و نیاز به مهارت و تخصص برای این امر وجود دارد. این بدان معناست که کاشت ابرو نمی تواند توسط هر کسی انجام شود. فردی که کاشت ابرو را انجام می دهند باید متخصص پوست و مو باشد و یا دکتری که دوره های آن را به صورت فلو گذرانده باشد. به همین دلیل هزینه کاشت ابرو نسبت به بقیه روش های زیبایی ابرو بیشتر است.

با اینکه بسیاری از افراد از مزایای کاشت ابرو اطلاع دارند. تمایل به کاشت ابرو ندارند. از دید آنها هزینه کاشت ابرو بسیار بالا است. در صورتی اگر به نتیجه کار فکر کنند، کاشت ابرو بسیار مقرون به صرفه تر است. زیرا شما بعد  از یک بار کاشت ابرو دیگر نیازی به مراجعه به مراکز زیبایی برای تاتو و یا هر مورد دیگری ندارید. پس باید بدانید که شما این هزینه را برای یک عمر می پردازید. اگر منصافنه به قضیه نگاه کنید متوجه خواهید شد که پرداخت هزینه کاشت ابرو بسیار به نفع شماست.

 

فاکتورهای موثر بر هزینه کاشت ابرو

  • مهارت و تخصص پزشک

مشخص است که هرچقدر مهارت و تخصص دکتر بالاتر باشد، هزینه دریافتی او بیشتر خواهد شد. زیرا به راحتی می توانند زاویه کاشت ابرو را تشخیص دهند. در نتیجه کار آنها بسیار طبیعی تر خواهد بود. طبیعتا این پزشک در مقابل کاری که انجام می دهند هزینه بیشتری دریافت می کند.

  • شهر و محل کاشت ابرو

این روزها تجهیزات پزشکی به تمامی شهرستانها نیز رفته است. در بیشتر شهرهای بزرگ کشور نیز ابروی طبیعی کاشته می شود. اما هزینه های آنها به طور یکسان محاسبه نمی شود. در شهر تهران به دلیل هزینه بالای اجاره ساختمان کلینیک و همچنین عوارض شهرداری و مالیات هزینه های بیشتری برای کاشت ابروی طبیعی دریافت می شود. همچنین محل کاشت ابرو نیز تاثیر زیادی در هزینه ها دارد. هزینه کاشت ابرو در کلینیک هایی که در بهترین مراکز شهری و در مکانهای پررفت و آمد هستند، بیشتر محاسبه می شود.

  • سابقه پزشک در کاشت ابرو

کلینیک هایی که سابقه بیشتری در کاشت ابرو دارند، هزینه بیشتری نیز دریافت می کنند. این مراکز به دلیل نتیجه مطلوبی که برای افراد حاصل می کنند، مراجعین بیشترین دارند. در نتیجه هزینه بیشتری نیز دریافت می کنند.

  • هزینه پرسنل و کارکنان کلینیک

زمان کاشت ابرو تنها پزشک نیست که برای کاشت آماده به کار می شود. بلکه در کنار او پرسنل دیگری نیز مشغول به فعالیت هستند که حقوق و دستمزد آنها نیز با کاشت ابرو تامین می شود. بنابراین پزشک میزانی از هزینه های دریافتی را برای پرداخت حقوق کارکنان کلینیک در نظر می گیرد.

  • تجهیزات و دستگاه ها

در کلینیک هایی که از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته تر و بهتری استفاده میکنند، نتیجه نهایی بهتر است. تهیه این دستگاه ها و تجهیزات نیازمند سرمایه و هزینه است. در کلینک هایی که از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می شود، هزینه کاشت ابروی طبیعی را بیشتر محاسبه می کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می تواند مقالات مرتبط را در سایت بخوانید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

44093511   –   44093699

و یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

آدرس اینستاگرام کلینیک کیمیا: http://instagram.com/kimia_clinic_

آدرس کانال تلگرام کلینیک کیمیا: https://t.me/kimia_clinic

 

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید