/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | ترمیم مو | کاشت مو | معایب ترمیم مو | معایب ترمیمی مو | کلینیک زیبایی
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

معایب ترمیم مو

معایب ترمیم مو

13 فوریه معایب ترمیم مو

معایب ترمیم مو:

کاشت مو یکی از راهکارهای درمان طاسی سر و کم پشتی موها است که ممکن است انواع روش های کاشت مو عوارضی را به همراه بیاورند اکثر عوارض ترمیم مو و کاشت مو زمانی بروز می کنند که فرد در یافتن پزشک متخصص و کلینیک زیبایی با صلاحیت تلاشی نکرده باشد و تحقیقات لازم را در این زمینه انجام ندهد گاه ممکن است موهای پیوند خورده به دلیل عدم تبحر جراح در شناسایی فیزیک بیمار، پیوند را نپذیرفته و دچار ریزش دائمی شوند از این رو مراجعین و داوطلبان کاشت مو از مراحل درمانی دلسرد شده و به دلیل اشتباه یک تیم و جراح ، با تمام روش های درمانی طاسی ، خداحافظی کنند. در این میان کلینیک زیبایی کیمیا علاه بر ارائه خدمات کاشت مو اطلاعاتی را در خصوص ترمیم مو در اختیارتان می گذارد .

معایب ترمیم مو

ترمیم مو :

ترمیم مو راه حلی مناسب برای رفع کم پشتی و طاسی سر است در این راهکار نیازی به عمل جراحی و بخیه نبوده و سوراخ های برداشت گرافت در سر ایجاد نمی شوند . این روش عوارض احتمالی کاشت مو را ندارد و در برخی موارد پاسخگوی نیاز بیمارن است . البته لازم به ذکر است که تمام افراد درگیر با طاسی سر نمی توانند از این روش بهره بگیرند و انتخاب این درمان به عهده پزشک متخصص پوست ، مو و زیبایی است .

معایب :

در این روش تارهایی مویی به شکل دانه دانه بر روی شبکه ای گره زده می شوند و از راهکارهای فیکس کشور آلمان برای تکمیل این شبکه ها کمک گرفته می شود.

روش ترمیم مو ظاهر طبیعی کاشت مو را نداشته و به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی اثربخش موهای کاشته شده را ارائه دهد بلکه تنها بخش های طاس و کم پشت را پر نمایان می سازد.

شستشوی موهای جدید پس از ترمیم مو دشوار است و علاوه بر این ممکن است بخش های ترمیمی آسیب دیده و نیازمند تمدید درمان باشند.

اصلاح و پیرایش مو ظاهر آن را تغییر داده و گاه نمی توان فرم به وجود آمده را تصحیح کرد.

این روش برای هرکس کارآمد نیست و تنها افراد محدودی می توانند از درمان ترمیم مو کمک بگیرند لازم است پزشک متخصص ارزیابی های لازم را ترتیب دهد.

انواع روش های ترمیم مو :

روش چسب : بر بخش های خالی و کم تراکم سر ، شبکه های مو چسبانیده می شوند. در این روش از چسب های گیاهی استفاده می شود.

روش بافت : موها در این روش به شبکه متصل می شوند و پس از آن شبکه ها به موهای طبیعی بافته می شوند که در صورت کشش از سر برداشته نمی شوند.

روش رشته ای : تارهای مویی به شکل رشته ای در مجاورت هم متصل شده و به موی طبیعی بافته می شوند تا بخش های خالی پوشیده شود .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید