/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | لیفت نخ | لیفتینگ | لیفت با نخ | جوانسازی | رفع چین و چروک
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

لیفت نخ

لیفت نخ

23 ژانویه لیفت نخ

لیفت نخ

یکی از جدیدترین راهکارهای زیبایی در درمان های تخصصی پوست ، روش لیفت نخ است این راهکار عموما برای جوانسازی بافت های فرسوده پوستی مورد استفاده قرار گرفته و در بیشتر مواقع آثار پیری را به راحتی محو می نماید بیشتر استفاده از لیفت نخ برای برطرف نمودن مشکلات پوست گردن و صورت است در حالی که برای رفع آویختگی پوست باقی بخش های دیگر بدن نیز کاربرد دارد این روش نوین طبق سوابق پزشکی اثرگذاری بالایی دارد و در این روش نیازی به اعمال برش و جراحت بر روی پوست بیمار نیست طی این راهکار درمانی نیازی به بی هوشی عمومی یا بستری شدن در کلینیک زیبایی یا بیمارستان نبوده و از جمله جراحی های سبک زیبایی به حساب می آید.

لیفت نخ

جوانسازی با لیفت نخ :

راهکار موثر جوانسازی در این روش زیبایی ، طبق اصول جایگذاری نخ های جذب شونده می باشد به این ترتیب که با قرار دادن تکنیکال نخ های ویژه این عمل ، در بافت های زیرین پوست ، به مرور زمان و به آهستگی نخ ها جذب بافت های مورد نظر پوست شده و پس از سپری شدن 4 تا 6 ماه تحلیل می روند که در آخر محو خواهند شد ولی در طی مدت جذب و محو نخ ها ، سلول های فیبروپلاست که سازنده لایه کلاژن و الاستین هستند ، تکثیر شده و با تحریک بخش های درگیر ، موجب بازسازی و ترمیم عروق در اطراف خود می شوند . لازم به ذکر است که از روش لیفت نخ می توان در جوانسازی ناحیه ابرو و لیفت پیشانی و لیفت نواحی مجاور ابرو بهره گرفت .

مزیت جوانسازی با لیفت نخ موجب کشیده شده پوست ، مسطح شدن ، شفافیت و در نتیجه جوان تر شدن پوست می شود . با کمک این روش درمانی ، کلیه چروک های ریز و چین های پوستی رفع شده و آن دسته از منافذ که گشاد و باز هستند ، جمع می شوند . همچنین در برخی موارد بخش های شل و آویزان پوست مستحکم و با قوام خواهند شد که به این ترتیب ، لیفت با دوام و مناسبی را شاهد می شویم . در هر لحظه ای که این نخ ها زیر پوست وجود دارند ، عوامل و سلول های جوانی فعال شده که پیشگیری از پیری مداوم را در 1 الی 2 جلسه می توانیم داشته باشیم . ذکر این نکته نیز ضروری است که می توان از این تکنیک برای حذف غبغب استفاده کرد .

روش انجام لیفت :

طی این جراحی نخ های استاندارد و به خصوصی با کمک سوزن های مخصوص این عمل که قطر بسیار کمی دارند وارد پوست بیمار گشته و پوست های ناحیه مورد نظر را به همراه ماهیچه های همان بخش به سمت بالا می کشد این عمل علاوه بر مزایای کشش پوست و رفع افتادگی و چین و چروک ، موجب کلاژن سازی و بالا رفتن میزان الاستیسیته پوست نیز می شود. برای حفظ این زیبایی و اثرات مفید جراحی لیفت نخ بهتر است شخص در مقابل اثرات محیطی از پوست خود محافظت نموده و در برنامه غذایی مصرف کافی آب ، سبزیجات و میوه ها و مواد غذایی طبیعی و سالم را بگنجاند.

نوع نخ مورد استفاده :

نخ های مورد استفاده در جراحی لیفت نخ از جنس پلی دی اکسانون و در برخی موارد پلی لاکتیک اسید بوده که در گذشته در درمان مشکلات قلبی و جراحی بخش های حساسی همچون چشم کاربرد داشته است این نخ ها به خاطر جنس اولیه شان از طرف بدن به راحتی جذب شده و نیازی به برداشت یا کشیدن آنها نیست لازم به ذکر است که برخی نخ های مورد استفاده در عمل لیفت نخ جذب شدنی نیستند و دوام پایداری آنها تا 50 سال می باشد.

کاربرد عمده لیفت نخ :

نخ های مورد استفاده در جراحی لیفت نخ در کلیه نواحی بدن که نیازمند لیفتینگ هستند مورد استفاده قرار می گیرد از این راهکار درمانی برای رفع چروک های پوستی به ویژه در صورت ، خط خنده ، خط اخم ، گردن و بالا کشیدن گونه بهره گیری می شود که در بخش ها یا نقاط حساس صورت لازم است احتیاط و ظرافت لازم به خرج داده شود تا نتایج جراحی ایده آل باشد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید