/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | روند کاشت ابرو | کاشت ابرو | کلینیک زیبایی
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

روند کاشت ابرو

12 آگوست روند کاشت ابرو

روند کاشت ابرو در کلینیک زیبایی کیمیا

روند کاشت ابرو در کلینیک زیبایی کیمیا که در اصل پیوند موی طبیعی خود فرد است، به شرح زیر است:

1- ابتدا در انتخاب الگوی کاشت ابرو برای هر فرد از نظرو سلیقه خود فرد استفاده میشود. همچنین صورت بیمار توسط متخصصین کاشت ابروی کلینیک زیبایی کیمیا در نظر گرفته میشود تا بهترین فرم ابرو انتخاب گردد.

2-پس از آن برای پیوند ابرو (که در ادامه مطلب به طور کامل به آن می پردازیم) اقدام می گردد که با بی حسی موضعی صورت میگیرد تا بیمار در طی عمل کاشت ابرو هوشیار باشد و بتواند نظرات خود را در خصوص فرم و مدل ابروی خود را اعلام کند.

 

نمونه کار کاشت ابرو

روند کاشت ابرو

در روند کاشت ابرو که توسط متخصصین کلینیک زیبایی کیمیا صورت می پذیرد. مو از ناحیه ی پوست سر خود بیمار برداشت میشود و به صورت کاملا تخصصی و طبیعی درقسمت ابرو کاشته می شود. ناحیه پوست سرکه برای اهدای مو از آن قسمت برداشت شده به صورت طبیعی به رشد خود ادامه میدهند.
در کلینیک کیمیا برای اینکه ابروی کاشته شده ظاهر طبیعی خود را حفظ کند در ابتدای کاشت ابرو، ابرو ها به صورت تک تک و بعضی مواقع به صورت جفت در هرجلسه کاشته میشود تا در روند کاشت ابرو امکان رشد موی طبیعی برای هر فرد را امکان پذیر کند.
کاشت ابرو به صورت طبیعی بسیار کار حساس و ظریفی است که اگر توسط متخصصین این کار همچون متخصصین کلینیک کیمیا انجام شود به صورت کاملا طبیعی خواهد بود، کاشت در شکاف های بسیار ریز (نیم میلیمتر) با دقت و توجه به زاویه ی خواب ابرو انجام می شود که از ابزار های میکروسکوپی استفاده میشود تا کاشت در این شکاف ها بتواند با حداقل قطر ممکن و دقت بالا صورت پذیرد.
در ادامه روند کاشت ابرو میتوان بلافاصله بعد از کاشت تاثیر آن را مشاهده نمود، کاشت ابرو بی شباهت به کاشت مو نیست، زیرا موهای کاشته شده در طول یک دوره ریزش پیدا میکند و بعد از گذشت سه تا چهار ماه رشد عادی صورت می گیرد و زمانی که شش ماه از کاشت ابرو گذشت پنجاه درصد از نتیجه ی اصلی مشخص میشود، برای مشاهده کامل نتیجه ی کاشت ابرو باید تا یکسال صبر کنید

اهمیت زمان در روند کاشت ابرو

در روند کاشت ابرو به صورت کاملا موضعی در کلینیک کیمیا صورت می گیرید . حدود چهار تا هفت ساعت زمان می برد. در طی انجام عمل کاشت ابرو حدود دویست تا چهارصد پیوند انجام میشود و با مشورت بیمار این روند ادامه پیدا می کند تا بیمار رضایت خود را اعلام کند.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید