/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | افزایش جذابیت مردان | کلینیک زیبایی | راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان

جذابیت مردانه

13 مارس راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان

راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان :

از مهم ترین فاکتورهای اثرگذار بر افزایش جذابیت ظاهری و آراستگی برای مردان می توان به موهای آراسته و متناسب و پوستی سالم و متعادل اشاره کرد . این دو فاکتور تاثیر به سزایی بر زیبایی مردانه و جذابیت چهره داشته و طبق نظرسنجی ها و پژوهش های انجام شده در بین گروه های مختلف زنان مشخص شد پوست سالم یک مرد نشان دهنده ی سلامت درونی ، روحی و جسمی  اوست که بر ضمیر ناخودآگاه جنس مخالف تاثیر گذاشته و او را جذب می کند به این ترتیب راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان از دید آراستگی بررسی می شوند .

راهکارهای افزایش جذابیت برای مردان

راهکارهای داشتن پوستی سالم :

1- استفاده از مرطوب کننده ها : کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده پوست را به نحو اثربخشی تغذیه می کند به این معنی که یک مرطوب کننده غذای پوست است و با ایجاد تعادل در ph پوست ، از التهاب های آن کاسته و ظاهر چهره را شاداب نمایش می دهد .

2- یکی از موارد اثرگذار بر پررنگ شدن چین و چروک صورت و از دست رفتن قوام پوست ، اشعه ماورا بنفش آفتاب است که به کمک کرم های ضد آفتاب بی رنگ یا رنگی متناسب با رنگ پوست می توان از آسیب های این اشعه بر پوست جلوگیری نمود .

 3- هنگام دست دادن با دیگران اولین برخورد فیزیکی برقرار خواهد شد که بسیاری از اشخاص از طریق این عمل به ماهیت فرد مقابل خود پی می برند و با وی ارتباط برقرار می کنند . برای موفق بودن در این زمینه لازم است عادت کنید به طور مرتب دستان خود را با آب و صابون بشویید و بهداشت فردی را رعایت کنید پس از شستشوی دست ، مصرف کرم های مرطوب کننده در بالا رفتن طراوت آنها بسیار کمک کننده خواهد بود . کوتاه کردن مرتب ناخن ها فراموش نشود . اگر ناخن های دستتان اندکی بلند است ، زیر آنها را تمیز نگه دارید . همچنین لازم است استفاده از پودر های بوبر برای کفش ها و شستشوی منظم جوراب ها در برنامه روزمره قرار گیرد .

جذابیت مردانه

4- اصلاح صورت : برای محافظت از پوست و حفظ کیفیت آن به هنگام اصلاح از کرم های مخصوص ، لوسیون و یا ژل هی اصلاح کمک بگیرید . در این خصوص بهتر است تیغ هایتان تمیز نگاه داشته شوند و در صورت از دست رفتن تیزی شان آنها را به دور بیندازید . تیز بودن تیغ ها بسیار مهم است . برای از بین بردن موها تیغ ها را در جهت رشد تارهای مویی به کار بگیرید .

5- استرس و اضطراب بی جا مخرب است . استرسی که کنترل نشود ، پوست ها را حساس کرده و موجب بروز آکنه یا جوش می شود علاوه بر این موارد مشکلات دیگری برای پوست ها ایجاد خواهد شد . پس توصیه می شود از همین حالا برای یادگیری کنترل استرس آموزش دیده و تمرین کنید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید