/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | | درمان خط اخم | درمان زیبایی| پی آر پی| خط اخم
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

درمان خط اخم

درمان خط اخم

06 مارس درمان خط اخم

درمان خط اخم :

ویژگی های فیزیکی همچون عادت صبت و بازی با عضلات صورت ، حالت ابرو ، ماهیچه های پیشانی ، کمان ابرو ، عدم توازن ابروان ، تقاطع ابروها با قوس بالایی اسکلت حدقه چشم و ابعاد عضلات موجود در اشخاص مختلف در بروز خط اخم و خطوط دور چشمی تا حدودی اثرگذار است به این ترتیب برای تزریق بوتاکس و رفع اثرات چین و شکن پوستی در هر فرد تصمیم به خصوصی اتخاذ می شود برای درمان خط اخم می توان از روش های گوناگونی بهره گرفت . به غیر از تزریق بوتاکس ، تزریق فیلر و ژل ، پی آر پی و کلاژن هم راه حل های مفیدی برای درمان خط اخم هستند .

درمان خط اخم
ژل های تزریقی :

برای درمان خط اخم ژل هایی که به کار می روند ، ایمن بوده و لازم نیست آزمایشات حساسیتی انجام شود . در زمانی که خطوط اخم عمیق باشند و با تزریق بوتاکس رفع نشوند ، می توان از تزریق ژل کمک گرفته و درمان زیبایی پوست را انجام داد .

تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس می تواند بی اثر ، موثر یا ناموفق باشد ؛ انجام این درمان نیازمند توان و تخصص و تجربه و ظرافت پزشک متخصص است . اگر خط اخم عمقی و شدید باشد ، تزریق بوتاکس به تنهایی کارساز نیست و لازم است برای تکمیل درمان از تزریق فیلر ها بهره گیری شود . البته باید گفت که پایداری و ماندگاری فیلر ها با هم متفاوت است . در این خصوص ، برخی فیلر ها خود کلاژن سازی کرده و برخی دیگر به سرعت جذب بدن می شوند .

پی آر پی :

از پی آر پی می توان در جوانسازی پوست کمک گرفته و باید گفت که درمان اصلی برای از بین بردن خطوط اخم ، و چروک های دینامیک ، بوتاکس است . اما روش پی آر پی در بهبود آثار چین و شکن پوستی ، رفع اثر آکنه و بهتر شدن وخامت های دور چشم کاربرد عمده دارد این درمان به خصوص اگر با صلاحدید پزشک با درمان لیزری هم ترکیب شود ، آثار چشمگیری به جای می گذارد .
در مورد استفاده از فیلر ها باید گفت بهتر است از به کارگیری موادی با خاصیت ماندگاری زیاد یا دائم خودداری شود . زیرا چنین موادی غالبا باعث پیدایش توده های سفت از نوع گرانولومی می شوند .
با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید