/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | تیپ پوست در لیزر موهای زاید
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

تیپ پوست در لیزر موهای زاید

تیپ پوست در لیزر موهای زاید

26 فوریه تیپ پوست در لیزر موهای زاید

تیپ پوست در لیزر موهای زاید :

درمان لیزر موهای زائد برای رسیدن به نتایج اثربخش و موثر واقع شدن به عوامل گوناگونی وابسته است برخی از مهم ترین این عوامل عبارتند از : رنگ موهای زائد ، تیپ پوست شخص از نقطه نظر تیرگی و یا روشن بودن و میزان ضخامت و قطر موها و تعدد جلسه های درمانی لیزر موهای زائد . طبق تجارب پزشکی و درمان های انجام شده می توان گفت که بهترین نتایج در مورد اشخاصی ظاهر می شود که دارای تیپ پوستی پایین ، نرگ روشن تر پوست و موهای زائد ضخیمی باشند. افراد دارای پوست تیره امکان جذب بیشتر امواج لیزر و انرژی آن را از سوی رنگدانه های پوستی داشته و در این شرایط احتمال بروز خطراتی همچون سوختگی پوست ، بالا می رود . همچنین می توان گفت که موهای سفید در مقابل لیزر موهای زائد مقاوم بوده و به دلیل فقدان ملانین در ساختار خود ، اشعه های لیزری را جذب نمی نمایند .

تیپ پوست در لیزر موهای زاید

موهای بلوند :

موهای زائد بلوند هم ملانین بسیار کمی داشته و به نسبت تارهای مویی تیره تر ، احتمال جذب و دریافت اشعه لیزر را به طور کامل ندارند که در نتیجه کمتر به درمان لیزری واکنش نشان می دهند بنابر این هرچقدر تارهای موهای زائد ضخیم ، تیره و دارای ملانین بیشتری باشند ، اشعه های لیزر را آسان تر جذب نموده و به سرعت از بین خواهند رفت موهای مشکی قابلیت بهتری برای درمان لیزری دارند و اگر میزان و اندازه ملانین بالاتر باشد ، زودتر موها از میان می روند . لازم به ذکر است که هرقدر این ملانین در خود پوست نیز بیشتر باشد ، و پوست فرد تیره تر به نظر برسد ، امکان جذب شدن امواج لیزری از سوی پوست وجود داشته و درصد خط سوختگی بالا می رود پس یکی از راهکارهای ایمن برای جلوگیری از سوختگی های هرچند سطحی و جزیی بریا افراد تیره ، روشن نمودن پوست با دارو پیش از اقدام به درمان لیزر موهای زائد است .

لیزر مناسب برای ایرانی ها :

در کشورمان برای افرادی که پوست تیره ای دارند ، از دستگاه IPL  کمک گرفته شده این دستگاه برای نژاد ایرانی ایده آل است چرا که اکثر ایرانیان پوست تیره داشته و دارای ملانین زیادی می باشد . برای افراد ایزانی دستگاه لیزر ND-YAGهم مناسب است .

برای اشخاصی که پوست سفید و روشنی دارند ، دستگاه الکساندرایت ایده آل بوده و در این خصوص می توان گفت که اثربخشی درمان لیزری تنها به دستگاه بستگی ندارد و به عوامل دیگری نیز بستگی داشته که ساخت و برند و محل تولید آن نیز در اثربخشی این روش موثر است .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید