/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | تزریق چربی | تزریق چربی دست| هزینه تزریق چربی
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

تزریق چربی

تزریق چربی به باسن

20 آوریل تزریق چربی

تزریق چربی :

تزریق چربی یکی از روش های زیبایی و جوانسازی پوست است ، تزریق چربی در حقیقت یک نوع پیوند چربی می باشد که می توان از نواحی مختلف بدن چربی را استخراج نمود و سبب به نواحی دیگر بدن تزریق کرد .

برای تزریق چربی می توان چربی ها را از نواحی ران ، کشاله ران ، شکم و باسن برداشته سبب به نواحی دیگر بدن نظیر سینه ، صورت و چانه به منظور حجیم سازی و بزرگ کردن این نواحی تزریق نمود .

انجام تزریق چربی یک روش با ماندگاری بالا و بی خطر می باشد که پس از تزریق نتایج طبیعی به بار می آورد .

تزریق چربی را در اکثر کشورهای پیشرفته به منظور برجسته کردن لب ، سینه و چانه استفاده می کنند ، خوشبختانه پس از استفاده از این روش درمانی نتایج رضایت بخش حاصل می شود به همین دلیل سالانه هزاران نفر با موفقیت این روش درمانی را انجام می دهند .

در روش تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی بدن خود شخص هیچ واکنش و آلرژی در بیمار ایجاد نمی شود ، در کلینیک زیبایی کیمیا تزریق چربی توسط بهترین متخصصین پوست انجام  می شود ، هم چنین آخرین تکنولوژی روز پزشکی در این کلینیک استفاده می شود .

در کلینیک زیبایی کیمیا به دلیل سرعت بالا سانترفیوژ جداسازی چربی سالم فراهم می شود .

با تزریق چربی می توان نواحی مختلف بدن را جوان و یا حجیم ساخت در ذیل به بیان کاربردهای تزریق چربی می پردازیم :

  • درمان خط خنده (از بین بردن خط خن)
  • پروتز لب (حجیم سازی لب ها )
  • زیبایی چانه (رفع مشکلات چانه )
  • از بین بردن چین و چروک
  • حجیم سازی سینه و برطرف کردن مشکلات سینه (عدم تقارن سینه ها )
  • بزرگ کردن باسن
  • از بین بردن چین و چروک پیشانی

و..

چه اشخاصی کاندید مناسب تزریق چربی هستند ؟

تزریق چربی نتایج بسیار درخشانی را در زمینه جوانسازی پوست فراهم کرده است ، اما برای تزریق چربی محدودیت های وجود دارد در نتیجه تزریق چربی را همه ی اشخاص نمی توانند انجام دهند .

برای استفاده از روش درمانی تزریق چربی شخص باید از سلامت عمومی برخوردار باشد ، هم چنین بدن شخص باید چربی کافی برای استخراج و تزریق مجدد را داشته باشد زیرا پس از مدتی نیاز است مجدد تزریق چربی انجام شود .

طبق تجربیاتی که در کلینیک زیبایی کیمیا حاصل شده است میزان چربی تزریق شده برای اصلاح کردن ران و باسن نسبت صورت بیشتر می باشد .

اشخاصی که قصد حجیم کردن لب ها ، باسن و یا ازبین بردن چین چروک صورت را دارند بهترین کاندید برای تزریق چربی و استفاده از این روش درمانی هستند .

در کلینیک زیبایی کیمیا تزریق چربی شامل مراحل زیر است :

مراحل تزریق چربی :

مشاوره :

پزشک در ابتدا سوابق پزشکی بیمار را بررسی می کند ، سپس با بررسی دقیق مطمئن می شود که می توان تزریق چربی را انجام داد یا خیر .

تزریق چربی یک روش مطمئن و ایمن است ، در این روش درمانی برای نتیجه گیری و ملاحظه تغییرات پزشک از بیمار عکس قبل و بعد می گیرد .

در کلینیک زیبایی کیمیا پزشک تمامی مراقبت های بعد از تزریق چربی را بیان می کند ، بیماران قبل از این روش درمانی باید مصرف برخی داروها نظیر آسپرین را قطع نمایند ، هم چنین داروهای که ممکن است سبب اختلال در کار شود نظیر داروهای غیراستروئیدی را باید قطع نمایند زیرا این داروها سبب بالا بردن خطر خونریزی می شوند .

استعمال دخانیات باید قبل از تزریق چربی قطع گردد ، زیرا استعمال دخانیات و سیگار سبب اختلال در بهبودی زخم ها می شود در نتیجه زخم ها دیرتر بهبود می یابند .

تزریق چربی

برداشتن چربی :

از نواحی که ذکر شد نظیر باسن ، ران و …چربی برداشته می شود ، در این روش به منظور فراهم شدن برداشتن چربی های بیشتر نیاز است کمی از لیپوساکشن استفاده شود .

برداشتن چربی ها با یک میله بنام کانولا صورت می گیرد ، خوشبختانه طراحی کونولا به گونه ای می باشد که کمترین آسیب به سلولهای چربی وارد می گردد .

جدا سازی سلولهای چربی :

پس از برداشت چربی ها از بافت به منظور جداسازی ناخالصی ها و مایعات سانتریفیوژ با سرعت بالا چرخانده می شود ، سپس چربی های آسیب دیده خارج می گردد که در نهایت می توان  انتقال چربی را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت انجام داد .

تزریق مجدد چربی ها :

در این مرحله  پزشک محل تزریق چربی را بررسی می نماید ، سپس مقدار مناسب را برای ناحیه تعیین می نماید و تزریق را انجام می دهد .

تزریق چربی باسرنگ های مخصوص انجام می شود ، پس از تزریق چربی بهترین نتیجه حاصل می شود .

مزایای تزریق چربی :

ایمن بودن :

به دلیل اینکه در روش درمانی تزریق چربی از چربی های بدن خود بیمار استفاده می شود آلرژی و واکنش بدن به این روش درمانی رخ نمی دهد به همین دلیل این روش درمانی بی خطر است .

ماندگاری بالا :

روش های مختلفی برای زیبا سازی صورت وجود دارد نظیر تزریق ژل  اما مزیتی که تزریق چربی برای جوانسازی پوست دارد ماندگاری بالای آن می باشد .

تزریق ژل با سرعت کمتری نسبت به  تزریق چربی جذب بدن می شود این امر است که سبب می شود تزریق چربی داوم و ماندگاری بیشتری داشته باشد .

 انتقال دادن آن به سایر نواحی :

خوشبختانه تزریق چربی  تنها روش جوانسازی پوست که از بدن خود شخص برداشته می شود و میتوان برای جوانسازی پوست از آن استفاده کرد در این روش درمانی می توان علاوه بر جوانسازی پوست ، حجیم سازی نواحی مختلف بدن را انجام داد .

هزینه تزریق چربی :

عوامل مختلفی در هزینه تزریق چربی دخیل می باشند نظیر نوع بی حسی ، تعداد تزریق ها ، میزان چربی که نیاز است استخراج شود .

برای اطلاع دقیق از هزینه بهتر است با کلینیک تماس حاصل فرمایید تا پزشکان و متخصصان ما علاوه بر اطلاع  دادن دقیق هزینه تزریق چربی ، اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهند .

تزریق چربی باسن :

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی می توان فرم دهی و شکل دهی به باسن را انجام داد .

فرم دهی وشکل دهی به باسن از طریق تزریق چربی امکان پذیر است در این مقاله به بیان تزریق چربی باسن می پردازیم .

برجسته سازی باسن را به دو طریق می توان انجام داد :

تزریق چربی به باسن

پروتز سیلیکونی

معمولا بانوان به دنبال باسنی به شکل گرد و با قوس زیبا هستند ، در برخی از اشخاص که لاغر می باشند برای از بین بردن نواقص و کاستی های باسن باید از طریق جراحی یا پروتزهای که وجود دارند به رفع این نواقص و کاستی ها بپردازند ، اما توصیه پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی کیمیا به بیماران به جای انجام جراحی استفاده از روش روز دنیا یعنی تزریق چربی باسن می باشد .

 

در واقع با استفاده از تزریق چربی می توان باسن را بالا کشید که در علم پزشکی به این جراحی گلوتوپلاستی می گویند .

در اغلب موارد بیماران تمایل دارند که از چربی بدن خودشان این شکل دهی و حجم دهی انجام شود .

تزریق چربی فقط در باسن صورت نمی گیرد بلکه می توان در نواحی مختلف بدن نظیر  مچ دست ، پاها ، لب ها و حجیم سازی سینه نیز استفاده شود .

تزریق چربی باسن از طریق برش بسیار کوچکی که جراح در شیار پایین باسن ایجاد می کند می تواند تزریق چربی را انجام دهد .

پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی کیمیا توصیه می کنند که از پس تزریق چربی باسن استفاده از لباس های کشی (گن های مخصوص ) به مدت 6 هفته استفاده نماید .

هم چنین بهتر است به مدت سه هفته بیمار روی شکم بخوابد .

تزریق-چربی

مراقبت های پس از تزریق چربی باسن :

به مدت 5 روز از رانندگی پرهیز شود .

به مدت 5 روز از انجام فعالیت های ورزشی و روزانه که سنگین می باشد پرهیز شود .

6 هفته از گن استفاده شود .

بیمار بهتر است به مدت سه هفته به شکم بخوابد .

چه میزان چربی را می توان به باسن تزریق نمود ؟

با توجه به اینکه هر شخص از انجام تزریق چربی باسن اهداف مختلفی دارد اما از لحاظ پزشکی تزریق باسن به موارد زیر تقسیم بندی شده است :

اگر هدف از تزریق باسن شکل دهی مجدد و تقویت نمودن آن باشد بهتر است 400 سی سی تزریق شود .

اگر شخص بخواهد به باسن شکل برزیلی دست یابی داشته باشد بهتر است به میزان 401 تا 600 سی سی تزریق انجام شود ، در این موارد شکل باسن به حالت بزرگ و منظم چانه ای ایجاد می شود .

اگر شخص بخواهد باسن به اصطلاح شکل ماه کامل داشته باشد بهتر است بیشتر از 601 سی سی به باسن را تزریق نماید .

اگر شخص پس از تزریق چربی به باسن با ناراحتی روبرو شد می تواند با تجویز پزشک به مصرف استامینوفن بپردازد .

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شخص اگر شاغل است پس از مدت زمان کوتاهی می تواند به محل کار بازگردد .

 

تزریق چربی دست :

رنگ های آبی و رگهای پشت دست با بالا رفتن سن بیشتر به چشم می خورد ، علت این امر کم شدن چربی دست های می باشد زیرا بالا رفتن سن بافت های نرم پشت دست بیشتر نمایان می شود که این سبب چروک شدن دست ها و از بین رفتن ظاهر طبیعی پوست دست می شود در نتیجه پوست دست مسن تر به نظر می رسد .

تزریق چربی پشت دست بسیار حساس می باشد ، بنابراین پزشک و جراح باید به آناتومی ناحیه دست کاملا آشنا باشد تا آسیبی به تاندون ها و اعصاب دست وارد نشود .

پس از بی حسی دست و آماده شدن چربی فرآوری شده یک الی دو برش که بسیار کوچک می باشد در حد میلی متر در نواحی تخلیه شده از چربی تزریق می شود .

پس از تزریق چربی به دست ، پزشک ناحیه تزریق شده را ماساژ می دهد تا چربی درنواحی مورد نظر پخش گردد ، توجه به این نکته الزامی است که ماساژ پس از تزریق نباید عمیق باشد زیرا وارد شدن چربی به نقاط زیرین دست باعث ایجاد شدن مشکلات جدی می شود ، به همین دلیل پزشکان و متخصصان زیبایی کیمیا به بیماران توصیه می کنند که تزریق چربی در دست را در مراکز معتبر انجام دهند تا با مشکلی روبرو نشوند .

تزریق چربی در دست به شکل کاملا سطحی است و نیازی به تزریق به شکل لایه به لایه نمی باشد .

چربی تزریق شده در دست باید به شکل یکدست باشد ، چربی اگر به شکل لایه به لایه به دست انجام شود سبب ایجاد شدن ناهمواری  در دست می شود .

پرسش های متداول تزریق چربی :

آیا تزریق چربی روش درمانی ایمنی است ؟

به دلیل استفاده از سلولهای چربی بدن خود بیمار این روش درمانی علاوه بر ایمن و کارآمد بودن ، در بیمار آلرژی ایجاد نمی کند .

آیا تزریق چربی با درد همراه است ؟

تزریق چربی در صورت درد کمتری در مقایسه با تزریق چربی سینه و باسن دارد ، علت این امر انتقال دادن چربی کمتری در صورت می باشد .

ماندگاری تزریق چربی بیشتر از تزریق ژل است ؟

پرکردن به وسیله چربی و یا تزریق ژل تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند اما مدت ماندگاری این دو روش بایکدیگر متفاوت است .

لازم به ذکر است ماندگاری و پایداری تزریق چربی در خط خنده و نواحی اطراف دهان نسبت به سایر اعضای بدن کوتاه تر است .ماندگاری تزریق چربی معمولا تا دو سال است و به عوامل مختلفی وابسته است .

مدت زمان تزریق چربی چقدر است ؟

بسته به ناحیه درمان مدت زمان تزریق چربی متفاوت است ، تزریق چربی صورت معمولا نیازمند یک ساعت می باشد ، در صورتی که اگر تزریق به باسن بخواهد انجام شود نیازمند سه ساعت می باشد ، برای تزریق چربی در سینه نیز سه ساعت زمان نیاز است .

دوران بهبودی تزریق چربی چه میزان است ؟

معمولا پس از تزریق چربی صورت با کمی تورم و کبودی همراه است که جای نگرانی نیست زیرا پس از گذشت مدت زمانی برطرف خواهد شد ، در طول دوره درمان می توان کبودی هارا با آرایش پوشاند .

لازم به ذکر است که دوره بهبودی تزریق چربی بدن طولانی تر می باشد .

طبق تجربیات پزشکان و متخصین کلینیک زیبایی کیمیا برای رفع ورم و کبودی به سه الی چهار هفته زمان نیاز است .

انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین ورزشی در یک ماه اول پس از تزریق چربی توصیه نمی شود .

 

کلینیک تخصصی زیبایی و لاغری کیمیا  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد اماده ی ارائه خدمات تزریق چربی و لیپوماتیک به صورت هم زمان خواهد بود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر

مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا

شما عزیزان در کانال تلگرام و اینستاگرام می توانید ما را همراهی کنید و یا جهت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

44978003-021

44978001-021

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید