/home/clinicki/domains/clinickimia.com/public_html/ | کاشت ابرو | اقدامات بعد از کاشت ابرو | مراقبت های بعد از کاشت ابرو |
اطلاعات تماس کلینیک کیمیا

آدرس کلینیک : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
تلفن تماس : 44953829-021
تلفن تماس : 44953830-021
پیامک :10008888881357
ایمیل :INFO@CLINICKIMIA.COM

اقدامات بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو

03 ژانویه اقدامات بعد از کاشت ابرو

اقدامات پس از عمل کاشت ابرو:

بعد از تمام شدن مراحل کاشت ابرو اکثر غریب به اتفاق بیماران با آرامش تمام و بی هیچ مشکلی از کلینیک خارج شده و به خانه باز می گردند و اکثر کسانی که این عمل را پشت سر گذاشته اند تجربه کاشت آسان و راحت را داشته و می دانند که هیچ عارضه ای بعد از کاشت بیمار را تهدید نخواهد کرد ؛ روز بعد از جراحی بیمار می تواند همانند روزهای قبل کلیه کارهای معمول خود را انجام داده و تفاوت ایجاد شده فقط در افزایش زیبایی است ولی ذکر این موارد ضروری است که بعد از انجام هر عمل زیبایی بیمار باید از نحوه انجام راهکارهای مراقبتی اطلاعات لازم را کسب نموده تا نتایج ایده آل تری را مشاهده نماید.

کاشت ابرو

مراقبت های ویژه:

در شروع روز بعد از عمل بهتر است نقاط پیوند گرفته به آرامی و با ملایمت شسته شوند و در روزهای اول بهتر است این کار سه بار در طول روز تکرار شود موکدا قید می کنیم که شست و شو با ملایمت هرچه تمام تر انجام شود تا آسیبی به فولیکول های جوان وارد نشود و لازم است بعد از اتمام هر مرحله شستشو با پماد آنتی بیوتیک محل را ضدعفونی نمایید.

برای استحکام بافت های پیوند گرفته و لطافت پوست رعایت نکات زیر بسیار کمک کننده می باشد:

– پیدایش التهاب و کبودی بعد از کاشت ابرو طبیعی است و جای نگرانی نبوده ، لازم نیست از درمان خاصی استفاده کنید این آثار به خودی خود رفع خواهند شد.

– تکه پوست های برآمده و خشک، خود با گذشت زمان کنده شده و می ریزند از دستکاری و جدا نمودن آنها پرهیز کنید.

– دارو های و پمادهای پیشنهادی پزشک باعث تسریع دار روند بهبودی پوست و مو خواهد شد آنها را تهیه کرده و طبق تجویز پزشک متخصص خود مصرف کنید.

 نتایج عمل کاشت ابرو:

– زمان خواب فولیکول ها و زمان کمون آنها عموما برای بیمار سخت و آزاردهنده است زیرا هنوز تغییرات مطلوی و خواسته های او نمایان نشده اند اما بعد از سپری شدن این مدت زمان کم کم ابرو های کاشته شده رشد کرده و بر زیبایی چهره فرد می افزایند. ظاهر آنها همانند ابروی طبیعی است و سایرین متوجه تفاوت موهای کاشته شده با موهای طبیعی نمی شوند.

عمل کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که به علت وراثت و عوامل ژنتیکی ابرو های کم پشتی دارند.

کاشت ابرو برای تمامی افرادی که در پی داشتن ابروهای پرپشت و زیبا هستند مناسب است.

بهتر است فردی که خواهان پیوند ابرو می باشد از شرایط بدنی عمل های کاشت مو و پیوندی برخوردار بوده تا نتایج عمل برای او مثبت باشند.

کاشت مو و ابرو برای کسانی که دچار آره آتا و یا آلوپسی بودند مناسب نیست زیرا بدن شرایط رشد مو را ندارد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی کیمیا.

 

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاه خود را ثبت نمایید